Tisk

Tisk

Heidelberg Speedmaster XL 75-5 | KBA New Rapida 105 + lakovací jednotka | KBA Rapida 74-8 SW4 | Přesná barevnost tisku - u nás samozřejmost!

Tiskový stroj Heidelberg Speedmaster XL 75-5

Tiskový stroj z produkce špičkového německého výrobce Heidelberg. Maximální formát papíru je u tohoto stroje 740×530 mm což umožňuje tisk do formátu B2 až pěti barvami nebo 4 barvy + tiskový lak. Jde o moderní stroj s použitím nejnovějších technologií pro dosažení špičkových tisků s velice krátkou dobou přípravy nové zakázky. Díky rychlé přípravě tisku je stroj schopen vyprodukovat i několik malých zakázek za hodinu. Spektrum potiskovaného materiálu je od 40 do 600 g/m2.

Maximální formát: papír 740 x 530 mm, potiskovatelná plocha 730×520 mm
Počet barev: 5
Síla potiskovaného materiálu: 0,03 – 0,6 mm

Tiskový stroj KBA New Rapida 105 + LAK

Moderní tiskový stroj poslední generace formátu B1 vybavený online lakovacím zařízením včetně UV lakování z produkce špičkového německého výrobce KBA. Maximální formát papíru je u tohoto stroje 1050×740 mm což umožňuje tisk do formátu B1 až pěti barvami + dispersní či UV lak. Jde o moderní stroj s použitím nejnovějších technologií pro dosažení špičkových tisků s velice krátkou dobou přípravy nové zakázky. Spektrum potiskovaného materiálu je od 40 do 800 g/m2.

Maximální formát: papír 1050 x 740 mm, potiskovatelná plocha 1040×720 mm
Počet barev: 5 + LAK (UV i dispersní)
Síla potiskovaného materiálu: 0,03 – 0,7 mm

Špičkový barevný soutisk je zaručen díky kamerovému videosystému ACR Control, umožňující přesné a rychlé nastavení soutisku. Kamera průběžně registruje jakékoliv změny barevného soutisku, jež počítač vyhodnocuje a automaticky provádí korekce postranního, obvodového a diagonálního registru pro každou tiskovou jednotku zvlášť. Během velmi krátké doby je tak nastaven a průběžně vyhodnocován přesný soutisk tisku.

Nejmodernější osmibarvový tiskový stroj v ČR = KBA Rapida 74-8 SW 4

Osmibarvový tiskový stroj formátu B2 z produkce německé společnosti Koenig & Bauer – KBA Rapida 74-8 SW4. Stroj pracuje buď v jednostranném nebo oboustranném tisku. Jde o stroj tisknoucí v maximálním formátu B2. Potiskovat lze široké spektrum materiálů od 40 do 500 g/m2.

Maximální formát: papír 740 x 530 mm, potiskovatelná plocha 730 x 520 mm
Počet barev: jednostranný tisk 8, oboustranný tisk 4+4
Síla potiskovaného materiálu: 0,03 – 0,4 mm

Špičkový barevný soutisk je zaručen díky kamerovému videosystému ACR Control, umožňující přesné a rychlé nastavení soutisku. Kamera průběžně registruje jakékoliv změny barevného soutisku, jež počítač vyhodnocuje a automaticky provádí korekce postranního, obvodového a diagonálního registru pro každou tiskovou jednotku zvlášť. Během velmi krátké doby je tak nastaven registr pro obě strany tiskového archu. To pochopitelně vede k tomu, že lze zpracovávat efektivněji i zakázky v menších nákladech.

Přesná barevnost tisku od prvního do posledního archu:

Veškeré naše tiskové stroje jsou vybaveny moderními pulty s integrovaným spektrofotometrickým scannerem pro průběžnou kontrolu kvality a barevnosti tisku.
Na každém tiskovém stroji provádíme pravidelné kalibrace a certifikace barevnosti aby jsme vždy dokázali dodat tisk v nejvyšší kvalitě a přesně požadované barevnosti.

K vysoké standardizaci tisku napomáhá doplnění stroje o výkonné spektrofotometrické pracoviště Densitronic S, které dokáže nejenom kontrolovat vytištěné škály, ale i sledovat kterékoliv místo na ploše archu. Obsluha si tak může zvolit problematická místa na archu, jež se mají hlídat, a pult automaticky kontroluje zvolené oblasti tisku čímž je zaručena přesná požadovaná barevnost tisku v průběhu tisku celé zakázky.

Další obcí zaručující velmi dobrou barevnost je i výbavení tiskárny centrálním rozvodem velmi kvalitních tiskových barev firmy Sun Chemical. Pro dosažení stálosti barevnosti za všech podmínek mají naše tiskové stroje vodou temperované barevníkové válce díky čemuž lze dosáhnout standardizovaných tiskových výsledků a barevného provedení i ve velmi teplém či chladném období.