Tisk

Přesná barevnost tisku – u nás samozřejmost!

Veškeré naše tiskové stroje jsou vybaveny moderními pulty s integrovaným spektrofotometrickým scannerem pro průběžnou kontrolu kvality a barevnosti tisku.
Na každém tiskovém stroji provádíme pravidelné kalibrace a certifikace barevnosti aby jsme vždy dokázali dodat tisk v nejvyšší kvalitě a přesně požadované barevnosti.

K vysoké standardizaci tisku napomáhá doplnění stroje o výkonné spektrofotometrické pracoviště Densitronic S, které dokáže nejenom kontrolovat vytištěné škály, ale i sledovat kterékoliv místo na ploše archu. Obsluha si tak může zvolit problematická místa na archu, jež se mají hlídat, a pult automaticky kontroluje zvolené oblasti tisku čímž je zaručena přesná požadovaná barevnost tisku v průběhu tisku celé zakázky.

Další obcí zaručující velmi dobrou barevnost je i výbavení tiskárny centrálním rozvodem velmi kvalitních tiskových barev firmy Sun Chemical. Pro dosažení stálosti barevnosti za všech podmínek mají naše tiskové stroje vodou temperované barevníkové válce díky čemuž lze dosáhnout standardizovaných tiskových výsledků a barevného provedení i ve velmi teplém či chladném období.